Activities For Children

Omega Hotel*** zaprasza do wspólnego wypoczynku całych rodzin. W celu umilenia pobytu zarówno rodzicom, jak i dzieciom proponujemy najmłodszym różnorodne atrakcje. W ciepłe, słoneczne dni zapraszamy wszystkie dzieci na plac zabaw. Oprócz zjeżdżalni, drabinek i huśtawek czeka na nie również mini tyrolka. Przy placu zabaw znajduje się duża trampolina oraz dmuchany zamek. Pod okiem animatorki wszystkie dzieci wspólnie bawią się i zawierają nowe znajomości.

 

W przypadku niepogody wszystkim gościom proponujemy korzystanie ze stołu do bilarda, zorganizowanie turnieju w piłkarzyki czy też w tenisa stołowego. W Klubie Malucha na dzieciaki czeka mnóstwo gier, zabawek, książek oraz przyborów do rysowania. Po pełnym atrakcji dniu zapraszamy do oglądania bajek na dużym ekranie.

 

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy bezpłatne łóżeczka dziecięce oraz dostawki dla dzieci do lat 12. W restauracji istnieje możliwość skorzystania z krzesełek dla naszych najmłodszych gości. Czynna całodobowo recepcja oraz room service również służą pomocą w przypadku jakichkolwiek problemów.

SPECIAL OFFERS

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.

Zamknij