Integration Events

Regaty

 

Dla każdego z nas hasło regaty żeglarskie oznacza coś innego. Dla jednych jest to po prostu przejażdżka łódką, dla drugich wielka przygoda. Regaty mogą być też wymagającą próbą, walką z własnymi słabościami i żywiołem wody oraz wiatru.

W regatach mogą brać udział nawet Ci, którzy nie mają uprawnień żeglarskich, ponieważ takiej załodze zapewnimy sternika.

regaty-omega

 

 

Wycieczki motorówką RIB

 

lodzie-rib-omega Ta maszyna to hybryda łodzi z pontonem. Dzięki temu uzyskujemy szybkość pływania i łatwość manewrowania. W takiej łodzi można się czuć jak RIBa w wodzie… Ponieważ jest lżejsza od zwykłej motorówki, dzielniejsza na fali.

Na pokład wsiadają pasażerowie i pozwalają działać łodzi oraz naszemu sternikowi. A może się zakręcić w głowie od ich wyczynów! Łódź zabiera na swój pokład 7 osób + sternik.

 

 

Mecz na wodzie

 

Proponujemy Państwu realizacje nietypowego, lecz ambitnego przedsięwzięcia jakim jest organizacja turnieju piłkarskiego… na wodzie!

Drużyny rywalizują ze sobą na zasadach eliminacji. Każda drużyna składa się z dwóch trzyosobowych obsad pontonowych, z których jedna umownie nazywana jest „natarciem”, a druga – „obroną”, przy czym ich role mogą się wymieniać. Spośród trzech członków załogi pontonu dwie osoby to wioślarze odpowiedzialni za sprawne podążanie pontonu za piłką, a jedna pełni rolę gracza, czyli jest odpowiedzialna za prowadzenie piłki do bramki przeciwnika oraz odbieranie piłki jego zawodnikom.

pilka-na-wodzie-omega

 

 

Rejsy kajakami

 

kajaki-omega Rejs kajakami to smak lata. Na rejsie wszystko smakuje inaczej. Zwykła kawa nagle jest przepyszna, a widok mazurskiej toni jest niepowtarzalny i zapada w pamięć na długo, powodując uczucie tęsknoty za połączeniem się z naturą w jedność. Przyjazny bociek, który zaklekocze przycupnąwszy na mazurskiej chacie. Trudno o piękniejszy obraz polskiej przyrody. Każdy kto choć raz przemierzał wodę kajakiem, płynąc z wolna i podziwiając przyrodę z bliska, wie jak kojąco i uspokajająco działa to na człowieka.

 

 

Smocze łodzie

 

Smocze Łodzie to niesamowicie widowiskowy sport wodny pochodzący z Chin, gdzie od tysiącleci organizuje się wyścigi na tym sprzęcie. 10-osobowe łodzie równie świetnie sprawdzają się jako element imprez integracyjnych. Harmonijna współpraca, wykorzystywana podczas wyścigów Smoczymi Łodziami to nieoceniona korzyść dla zespołu zajmującego się na co dzień sprawami firmowymi. Łódź swym kształtem przypomina potężnego smoka, a także jest zawsze pięknie przyozdobiona przez załogę. Sama osada zaś, składa się z dziesięciu wioślarzy, sternika na końcu łodzi oraz bębniarza na jej samym
przodzie. To bębniarz nadaje swoimi uderzeniami ton wiosłowaniu i jego rola jest niezwykle istotna, ponieważ w ten sposób, a także motywacyjnymi okrzykami, zagrzewa swą osadę do walki.
smocze-lodzie-oemga

 

 

Loty widokowe

 

samolot-omega Z lotniska położonego niedaleko hotelu zabierzemy Państwa w podniebną przygodę po krainie 15 jezior w malowniczo położonej aglomeracji Olsztyńskiej. Zapierające dech w piersiach widoki z pokładu samolotu lub szybowca, opieka instruktorów lotnictwa i ubezpieczenie w cenie.

 

 

Pokaz tańca z ogniem

 

Spektakl jest niezwykle zjawiskowym pokazem umiejętności artystów tańczących z ogniem. Jego elementem jest taniec z cubem, poi, kijami, wachlarzami, pochodniami, parzydełkami.  Plucie ogniem co daje dodatkowy, niepowtarzalny efekt artystyczny. Dodatkową atrakcją pokazu jest animacja sceny  iskrami i pyłem ogniowym. Animacje zawierać będą  elementy sztuki kuglarskiej tj. chodzenie na szczudłach, jazda monocyklem, żonglowanie oraz tańca z ogniem. ogien-omega

SPECIAL OFFERS

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.

Zamknij