Konferencje

Nasze centrum konferencyjne spełnia najwyższe wymagania. Organizujemy zarówno kameralne spotkania biznesowe, jaki i duże konferencje. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie kompleksem konferencyjnym wraz z zapleczem magazynowym oraz bezpłatnym parkingiem na 100 miejsc.

 

Na potrzeby dużych spotkań firmowych i szkoleń przeznaczamy 7 sal szkoleniowych o łącznej powierzchni 950 m2. Zależnie od ustawienia w pojedynczej sali pomieści się od 12 do nawet 580 osób. Wszystkie nasze sale są klimatyzowane i posiadają pełne wyposażenie multimedialne: rzutniki, ekran, nagłośnienie oraz stały dostęp do szybkiego internetu. Nasz profesjonalnie przeszkolony personel jest do Państwa dyspozycji podczas całego spotkania.

 

Zdecydowanym atutem naszego centrum jest doskonała kuchnia. Przerwy kawowe dostosowane do potrzeb konferencji (tradycyjne lub fit), specjalne dedykowane grupom menu w porze lunchu czy też uroczyste kolacje z pewnością wzbogacą każde spotkanie o niezwykłe doznania kulinarne.

 

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w sprawie rezerwacji za pomocą poniższego formularza.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


 

Dział marketingu i konferencje:

tel.: +48 89 522 05 55
kom.: +48 609 071 313
marketing@omegahotel.pl

 

Nautica

Klimatyzowana sala o powierzchni ponad 300m² z widokiem na jezioro,  z możliwością mobilnego podziału na trzy części /bez kolumn/.

więcej

Concordia

Klimatyzowana sala o powierzchni ponad 300m². Doskonale spełnia zarówno funkcje konferencyjne, jak i restauracyjne czy bankietowe.

więcej

Sportina

Klimatyzowana sala o powierzchni ponad 262 m2 z możliwością mobilnego podziału na dwie mniejsze sale /bez kolumn/.

więcej

Pokój biznesowy

Pokój biznesowy idealny do przeprowadzania mniejszych szkoleń oraz narad do 12 os. Doskonale spełnia również funkcje konferencyjne. Wyposażenie multimedialne, z uwzględnieniem: stałego dostępu do internetu, rzutnika i ekranu.   sale konferencyjne wymiary powierzchnia wysokość sali max. liczba osób szkolne Pokój biznesowy 7 × 3,4 m 24 m2 2,5 m 12 –

więcej

OFERTY SPECJALNE

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.

COVID-19 Sprawdź jakie procedury stosujemy, w związku z pandemiąwięcej
Zamknij