Specjalna oferta dla gości Hotelu

 

Dzięki miejskiej akcji promocyjnej „Nocujesz – zyskujesz!” Goście nocujący w Hotelu Omega mogą skorzystać ze zniżek do CRS Ukiel, „Aquasfery” i Planetarium

Idea miejskiego pakietu lojalnościowego jest prosta – turyści biorący udział w akcji zyskują 25 % zniżki na wszystkie atrakcje oferowane przez przez trzy miejskie obiekty oraz liczne zniżki u partnerów akcji:

 

Centrum Rekreacyjno-Sportowe UKIEL

Najnowocześniejszy na Warmii i Mazurach kompleks sportowo-rekreacyjny, zlokalizowany nad największym olsztyńskim jeziorem. To całoroczna, nowoczesna infrastruktura w skład której wchodzą m. in.: promenada spacerowa, ścieżki piesze i rowerowe, kąpieliska, boiska, wypożyczalnie sprzętu pływającego i sportowego (rowery, nordic walking, łyżworolki), wodny plac zabaw, kawiarnia i restauracje, place zabaw, pomosty widokowe, platformy i tarasy wypoczynkowe.
Oferta i cennik: www.ukiel.olsztyn.eu

 

Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe AQUASFERA

Nowoczesny kompleks wodnego wypoczynku obejmującego sport, rekreację i odnowę biologiczną. W skład obiektu wchodzą: basen olimpijski i rozgrzewkowy, część rekreacyjna, pomieszczenia odnowy biologicznej, klub fitness, restauracja, sklep sportowy oraz podziemny parking. Chlubą obiektu jest jeden z najnowocześniejszych w Europie basenów olimpijskich o wymiarach 50×25 m.
Oferta i cennik: www.aquasfera.olsztyn.eu

 

Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne

Drugie co do wielkości planetarium w Polsce i jedno z najnowocześniejszych w kraju. Jego główną formą działalności jest prezentacja programów astronomicznych, które corocznie ogląda kilkadziesiąt tysięcy widzów. Od wiosny 2012 r. placówka zaprasza na pokazy w systemie full-dome. Zniżka dotyczy biletów na seanse i projekcje w planetarium.
Oferta i cennik: www.planetarium.olsztyn.pl

 

Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy:

 – zanocować w naszym Hotelu
 – odebrać kartę zniżkową w recepcji
 – zniżka obowiązuje w trakcie pobytu w hotelu
 – zniżka dotyczy wszystkich osób zameldowanych w pokoju

 

Pełna oferta programu na stronie
www.visit.olsztyn.eu

 < powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.

COVID-19 Sprawdź jakie procedury stosujemy, w związku z pandemiąwięcej
Zamknij